Op 5 december was waren raadsleden Margreet Deen en Johan Deij te gast bij SKO (Stichting Kindercentrum Oldebroek : Home – Stichting Kindcentrum Oldebroek) op de locatie in de Regenboogschool in Oldebroek. SKO heeft meerdere vestigingen binnen grenzen van Gemeente Oldebroek.
We troffen een bevlogen directeur en betrokken bestuurder aan. De rondleiding gaf ons een goed beeld hoe netjes en nieuw alles was, met allemaal blije kinderen en medewerkers. Dat is mede te danken aan het concept om ook kinderopvang en buitenschoolse opvang (BSO) op deze locatie te hebben.
Het doel van dit concept is om zo vanuit Kinderopvang de aansluiten met de school te faciliteren. Zonder verplichting maar wel een strategische keuze.
Om daarnaast ook BSO aan te bieden, is het voor werkende ouders en de kinderen fijn dat men buiten de lesuren in hetzelfde gebouw terecht kan.
Op dit moment is er nog niet op elke school binnen de Gemeente Oldebroek dit concept geïntroduceerd, maar is zeker de visie van de leiding en het bestuur. Daarover is er regelmatig overleg tussen het bestuur van SKO en de betrokken wethouder Liesbeth Vos.
Al met een mooie locatie met een visie. We zijn blij verrast weer weggegaan.