
Op uitnodiging van het Boerderijmuseum waren Anna en Margreet namens ABO dinsdagavond aanwezig bij de inloopavond. Tijdens deze bijeenkomst kregen zij een rondleiding door het museum en maakten zij kennis met de nieuwste ontwikkelingen op het terrein.
Een enthousiaste vrijwilliger nam hen mee langs verschillende plekken. Zo kregen zij een kijkje in het nieuwe paviljoen. De bestaande schuur is uitgebreid tot een mooie locatie waar bezoekers kunnen knutselen aan grote tafels. Ook is er een bar waar een drankje verkrijgbaar is en waar zelfs pannenkoeken besteld kunnen worden.

Daarnaast werd de werkplaats bewonderd en zagen zij de prachtige volière en de dierenweide. Binnenkort zullen hier schapen, geiten en konijnen rondlopen. Kinderen kunnen samen met hun begeleiders vrij tussen de dieren wandelen.
Ook werd de plek getoond waar binnenkort een pluktuin zal worden aangelegd.
Het Boerderijmuseum ontwikkelt zich daarmee tot een heerlijke plek voor kinderen, ouderen en dieren. ABO wenst alle vrijwilligers veel succes en spreekt haar waardering uit voor het mooie initiatief dat in Oldebroek wordt gerealiseerd.